Gå till innehåll
Mäklarhuset
Snart till salu

Bo Gamla Småskolan 415

Fritidshus · Bo · Hallsberg

Utropspris

3 495 000 kr
  • Boarea

    125 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 777 m²

  • Byggår

    1909

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 589 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 28 000 kr/m²

  • Bostaden har 811 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 16 dagar