1 / 35
Pipers väg 18
Lägenhet · Bergshamra · SolnaUtropspris
12 500 000 kr
- Boarea
139 m²
- Rum
6 rum
- Avgift
9 207 kr/mån
- Byggår
1865
Den här lägenheten är en bostadsrätt
Den har 9 207 kr/mån i avgift
Utropspriset per kvadratmeter är 89 900 kr/m²
Den ligger på våning 2 av 2
Lägenhetsnumret är 1101
Bostaden har 88 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 1 dag
– kr *
* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!
Värdering av den här bostaden
Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.
Se vad vi baserar boolis värderingar på
Prisutveckling
Mer om prisutvecklingen
Vill du se fler lägenheter i området?
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik