Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Till salu

Backvägen 54

Parhus · Fristad · Borås

Utropspris

2 795 000 kr
-100 000 kr (-3,5%)
  • Boarea

    120 m²

  • Biarea

    9 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    266 m²

  • Byggår

    1981

  • Uteplats
  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 062 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 23 300 kr/m²

  • Huset har energiklass E

  • Bostaden har 1460 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 270 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!