Gå till innehåll
Etage Mäklarbyrå
Till salu

Slussvägen 119

Fritidshus · Sjötorp · Mariestad

Utropspris

2 495 000 kr
  • Boarea

    98 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 206 m²

  • Byggår

    1909

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 438 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 25 500 kr/m²

  • Bostaden har 3196 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 46 dagar