1 / 153
Glimmingehusvägen 83
Gård · Österlen · SimrishamnUtropspris
7 950 000 kr
- Boarea
360 m²
- Rum
8 rum
- Tomtarea
2 560 m²
Utropspriset per kvadratmeter är 22 100 kr/m²
Bostaden har 2033 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 1 dag
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons