1 / 27
Onslunda Gamlegård 1
Gård · Onslunda · TomelillaUtropspris
12 000 000 kr
- Boarea
150 m²
- Tomtarea
330 000 m²
- Totalarea
33 ha
Den här gården är en äganderätt
Utropspriset per kvadratmeter är 80 000 kr/m²
Bostaden har 19 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 0 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons