Gå till innehåll
Sjönära Fastigheter
Till salu

Huvön

Fritidshus · Huvön · Österåker

Utropspris

7 950 000 kr
  • Boarea

    86 m²

  • Biarea

    20 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    47 373 m²

  • Byggår

    1909

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 92 400 kr/m²

  • Bostaden har 488 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 2 dagar