1 / 5
Strandridarevägen 92
Fritidshus · Skummeslövsstrand · LaholmUtropspris
2 795 000 kr
- Boarea
57 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
800 m²
- Byggår
1960
Det här fritidshuset är ett arrende
Driftskostnaden är 2 308 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 49 000 kr/m²
Bostaden har 427 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 1 dag
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons