Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Snart till salu

Brännfors 160

Fritidshus · Brännfors · Piteå

Utropspris

590 000 kr
  • Boarea

    128 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    68 348 m²

  • Byggår

    1935

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 616 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 4 600 kr/m²

  • Bostaden har 545 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 3 dagar