1 / 24
Örnstigen 10
Fritidshus · NorrtäljeUtropspris
2 895 000 kr
- Boarea
76 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
2 792 m²
- Byggår
2018
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 673 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 38 100 kr/m²
Bostaden har 1415 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 51 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons