Gå till innehåll
Slutpris

Södermannagatan 50

Lägenhet · Södermalm · Stockholm

Slutpris

4 410 000 kr
  • Boarea

    36,8 m²

  • Rum

    1,5 rum

  • Avgift

    2 550 kr/mån

  • Hiss

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 410 000 kr

  • Utropspriset var 3 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +915 000 kr (+26,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-03

  • Slutpriset per kvadratmeter var 119 800 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-03:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 2 550 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 571 kr/mån

  • Den ligger på våning 3

  • Lägenhetsnumret är 1202

  • Bostaden var till salu i 11 dagar