Gå till innehåll
Slutpris

Upplandsgatan 41

Lägenhet · Vasastan · Stockholm

Slutpris

16 250 000 kr
  • Boarea

    98 m²

  • Biarea

    14 m²

  • Rum

    3 rum

  • Avgift

    4 776 kr/mån

  • Byggår

    1883

  • Hiss
  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 16 250 000 kr

  • Utropspriset var 14 450 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 800 000 kr (+12,5%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 165 800 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-13:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 776 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 755 kr/mån

  • Den ligger på våning 5

  • Lägenhetsnumret är 1503

  • Bostaden var till salu i 4 dagar