Gå till innehåll
Slutpris

Rådmansgatan 86

Lägenhet · Vasastan · Stockholm

Slutpris

3 820 000 kr
  • Boarea

    27 m²

  • Rum

    1 rum

  • Avgift

    1 546 kr/mån

  • Byggår

    1888

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 3 820 000 kr

  • Utropspriset var 3 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +625 000 kr (+19,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-31

  • Slutpriset per kvadratmeter var 141 500 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-31:

  • Den har 1 546 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 1 005 kr/mån

  • Lägenhetsnumret är 1002

  • Bostaden var till salu i 8 dagar