Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Näsbydalsvägen 8

Lägenhet · Näsbydal · Täby

Slutpris

2 850 000 kr
  • Boarea

    62 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    3 893 kr/mån

  • Byggår

    1958

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 850 000 kr

  • Utropspriset var 2 795 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +55 000 kr (+2%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-09

  • Slutpriset per kvadratmeter var 46 000 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-09:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 3 893 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 475 kr/mån

  • Den ligger på våning 5

  • Lägenhetsnumret är 1502

  • Bostaden var snart till salu i 81 dagar