Gå till innehåll
Slutpris

Krukmakargatan 65

Lägenhet · Södermalm Högalid · Stockholm

Slutpris

4 800 000 kr
  • Boarea

    44 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    2 866 kr/mån

  • Byggår

    1942

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 800 000 kr

  • Utropspriset var 4 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +605 000 kr (+14,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 109 100 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-29:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 2 866 kr/mån i avgift

  • Den ligger på våning 1

  • Lägenhetsnumret är 1002

  • Bostaden var till salu i 10 dagar