1 / 5
Upplandsgatan 66
Lägenhet · Vasastan · StockholmSlutpris
12 050 000 kr
- Boarea
101 m²
- Rum
3 rum
- Byggår
1904
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 12 050 000 kr
Utropspriset var 8 995 000 kr
Prisutvecklingen blev +3 055 000 kr (+34%)
Såld eller borttagen 2025-08-27
Slutpriset per kvadratmeter var 119 300 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2025-08-27:
Driftskostnaden är 54 kr/mån
Den ligger på våning 1
Lägenhetsnumret är 1102
Bostaden var till salu i 13 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna