Ekvägen 1B
Radhus · Fridhem · GävleSlutpris
1 970 000 kr
- Boarea
95 m²
- Biarea
47,5 m²
- Rum
4 rum
- Avgift
6 600 kr/mån
- Byggår
1964
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 1 970 000 kr
Första utropspriset var 1 995 000 kr
Prisutvecklingen blev -25 000 kr (-1,3%)
Såld eller borttagen 2025-07-10
Slutpriset per kvadratmeter var 20 700 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2025-07-10:
Det här radhuset är en bostadsrätt
Den har 6 600 kr/mån i avgift
Bostaden var till salu i 62 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna