Gå till innehåll
Slutpris

Huvudstagatan 18

Lägenhet · Huvudsta · Solna

Slutpris

6 300 000 kr
  • Boarea

    107 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    5 292 kr/mån

  • Byggår

    1951

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 6 300 000 kr

  • Utropspriset var 5 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +305 000 kr (+5,1%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 58 900 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-23:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 5 292 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 1 150 kr/mån

  • Den ligger på våning 2

  • Lägenhetsnumret är 1202

  • Bostaden var till salu i 14 dagar