Gå till innehåll
Karta
  • 25
    maj

    25 maj16:30 – 17:15

  • 1
    jun

    1 juni16:30 – 17:00

Till salu

Norra Lagerlöfsgatan 7

Villa · Forshaga

Utropspris

3 295 000 kr
  • Boarea

    129 m²

  • Biarea

    37 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    989 m²

  • Byggår

    2021

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 139 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 25 500 kr/m²

  • Bostaden har 7616 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 47 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!