Gå till innehåll
Slutpris

Tallhagsvägen 23

Fritidshus · Mellbystrand · Laholm

Slutpris

1 550 000 kr
  • Boarea

    45 m²

  • Biarea

    10 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 041 m²

  • Byggår

    1965

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 550 000 kr

  • Utropspriset var 1 395 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +155 000 kr (+11,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 34 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-15:

  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 1 218 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 8 dagar