Gå till innehåll
Slutpris

Gustavsgatan 5B

Villa · Limhamn · Malmö

Slutpris

13 100 000 kr
  • Boarea

    212 m²

  • Biarea

    90 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    1 564 m²

  • Byggår

    1936

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 13 100 000 kr

  • Första utropspriset var 14 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -1 495 000 kr (-10,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 61 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-13:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 9 317 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 46 dagar