Gå till innehåll
SkandiaMäklarna
Karta
  • 21
    maj

    22 majKontakta mäklaren för tid

  • 13
    jun

    14 juniKontakta mäklaren för tid

Till salu

Gamla Bo 682

Villa · Gamla Bo · Höör

Utropspris

7 995 000 kr
  • Boarea

    228 m²

  • Biarea

    25 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    5 150 m²

  • Byggår

    2022

  • Balkong
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 406 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 35 100 kr/m²

  • Bostaden har 5182 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 11 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.