Gå till innehåll
Notar
Karta
Budgivning pågår

Spånghagen 4B

Villa · Vattholma · Uppsala

Utropspris

3 950 000 kr
-150 000 kr (-3,7%)
  • Boarea

    129 m²

  • Biarea

    18 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 386 m²

  • Byggår

    2022

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 956 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 30 600 kr/m²

  • Bostaden har 1655 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 77 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.