Södra Kungsvägen 336A
Radhus · Gåshaga · LidingöSlutpris
10 500 000 kr
- Boarea
130 m²
- Rum
5 rum
- Avgift
6 626 kr/mån
- Byggår
1915
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 10 500 000 kr
Utropspriset var 10 500 000 kr
Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)
Såld eller borttagen 2025-11-11
Slutpriset per kvadratmeter var 80 800 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2025-11-11:
Det här radhuset är en bostadsrätt
Den har 6 626 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 2 250 kr/mån
Bostaden var till salu i 74 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna