Gå till innehåll
Till salu

Lagunvägen 6

Fritidshus · Hamburgsund · Tanum

Utropspris

9 200 000 kr
2 250 000 kr (+32,4%)
  • Boarea

    90 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    193 m²

  • Byggår

    2026

  • Uteplats
  • Driftskostnaden är 3 678 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 102 200 kr/m²

  • Bostaden har 835 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 45 dagar