Gå till innehåll
Nadjafi & Kristensen Fastighetsförmedling
Karta
Till salu

Mjöholmsvägen 150

Gård · Kristianstad

Utropspris

10 490 000 kr
  • Boarea

    290 m²

  • Biarea

    75 m²

  • Rum

    9 rum

  • Byggår

    1855

  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 175 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 36 200 kr/m²

  • Bostaden har 1899 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 39 dagar