Maria Bangata 2B
Lägenhet · Södermalm · StockholmSlutpris
4 650 000 kr
- Boarea
34 m²
- Rum
2 rum
- Avgift
2 070 kr/mån
- Byggår
2018
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 4 650 000 kr
Utropspriset var 4 000 000 kr
Prisutvecklingen blev +650 000 kr (+16,3%)
Såld eller borttagen 2026-04-17
Slutpriset per kvadratmeter var 136 800 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2026-04-17:
Den här lägenheten är en bostadsrätt
Den har 2 070 kr/mån i avgift
Den ligger på våning -1
Lägenhetsnumret är 0903
Bostaden var till salu i 14 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna