Gå till innehåll
Sista bud

Nykyrka Torpstugan 1

Villa · Lantligt · Nyköping

Sista bud

4 025 000 kr
  • Boarea

    165 m²

  • Biarea

    88 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    10 202 m²

  • Byggår

    1939

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 4 025 000 kr

  • Utropspriset var 3 750 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +275 000 kr (+7,3%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 24 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-29:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 517 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 23 dagar