Gå till innehåll
Slutpris

Sjöviksvägen 140

Lägenhet · Liljeholmskajen · Stockholm

Slutpris

5 450 000 kr
  • Boarea

    51 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    3 848 kr/mån

  • Byggår

    2018

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 450 000 kr

  • Utropspriset var 5 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +255 000 kr (+4,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-20

  • Slutpriset per kvadratmeter var 106 900 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-20:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 3 848 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 400 kr/mån

  • Den ligger på våning 15

  • Lägenhetsnumret är 2505

  • Bostaden var till salu i 18 dagar