Gå till innehåll
Sista bud

Tollarevägen 24

Lägenhet · Tollare · Nacka

Sista bud

4 250 000 kr
  • Boarea

    75 m²

  • Rum

    3 rum

  • Avgift

    4 406 kr/mån

  • Byggår

    2016

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 4 250 000 kr

  • Utropspriset var 4 100 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +150 000 kr (+3,7%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-05

  • Slutpriset per kvadratmeter var 56 700 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-05:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 406 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 536 kr/mån

  • Den ligger på våning 1

  • Lägenhetsnumret är 1001

  • Bostaden var till salu i 5 dagar