Gå till innehåll
Slutpris

Furumovägen 10

Lägenhet · Stigslund · Gävle

Slutpris

1 180 000 kr
  • Boarea

    58,2 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    3 034 kr/mån

  • Byggår

    1959

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 180 000 kr

  • Utropspriset var 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +185 000 kr (+18,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-02

  • Slutpriset per kvadratmeter var 20 300 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-02:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 3 034 kr/mån i avgift

  • Den ligger på våning 8

  • Lägenhetsnumret är 1803

  • Bostaden var till salu i 13 dagar