Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Kummelby

Tomt/Mark · Kummelby · Norrköping

Lagfart

2 000 000 kr
  • Boarea

    73 m²

  • Biarea

    73 m²

  • Tomtarea

    2 889 m²

  • Byggår

    1952

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 000 000 kr

  • Utropspriset var 1 795 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +205 000 kr (+11,4%)

  • Såld eller borttagen 2026-01-02

  • Lagfart utfärdades 2026-01-30

  • Slutpriset per kvadratmeter var 27 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-01-02:

  • Den här tomt/marken är en äganderätt

  • Tomten var snart till salu i 0 dagar