Gå till innehåll
Slutpris

Dunkers-Mälby Björklida 3

Fritidshus · Malmköping · Flen

Slutpris

2 850 000 kr
  • Boarea

    84 m²

  • Biarea

    5 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    6 048 m²

  • Byggår

    1965

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 850 000 kr

  • Utropspriset var 2 395 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +455 000 kr (+19%)

  • Såld eller borttagen 2025-11-04

  • Slutpriset per kvadratmeter var 33 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-11-04:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 935 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 16 dagar