Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Till salu

Stöpafors 74

Gård · Sunne

Utropspris

875 000 kr
  • Boarea

    65 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    14 329 m²

  • Byggår

    1909

  • Eldstad
  • Den här gården är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 13 500 kr/m²

  • Bostaden har 175 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 1 dag