Gå till innehåll
Lagfart

Henset 7357

Gård · Önneköp · Hörby

Lagfart

5 000 000 kr
  • Boarea

    120 m²

  • Biarea

    63 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    2 000 m²

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 000 000 kr

  • Utropspriset var 4 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-07

  • Lagfart utfärdades 2025-12-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 41 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-07:

  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 7 367 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 146 dagar