Gå till innehåll
Slutpris

Ugglestigen 167

Villa · Tranholmen · Danderyd

Slutpris

12 400 000 kr
  • Boarea

    137 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 279 m²

  • Byggår

    1994

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 12 400 000 kr

  • Utropspriset var 11 900 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +500 000 kr (+4,2%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-10

  • Slutpriset per kvadratmeter var 90 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-10:

  • Driftskostnaden är 4 633 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 74 dagar