Gå till innehåll
Sjönära Fastigheter
Till salu

Skärmaröstrand 33

Fritidshus · Skärmarö · Värmdö

Utropspris

16 750 000 kr
  • Boarea

    57 m²

  • Biarea

    6 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    6 720 m²

  • Byggår

    1969

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 029 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 293 900 kr/m²

  • Bostaden har 209 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 1 dag