Tjyvdalsvägen 12
Tomt/Mark · Ingarö · VärmdöLagfart
14 000 000 kr
- Boarea
25 m²
- Biarea
0 m²
- Tomtarea
11 895 m²
- Byggår
1983
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Lagfarten blev 14 000 000 kr
Första utropspriset var 15 900 000 kr
Prisutvecklingen blev -1 900 000 kr (-11,9%)
Såld eller borttagen 2025-01-24
Lagfart utfärdades 2025-06-04
Slutpriset per kvadratmeter var 560 000 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2025-01-24:
Den här tomt/marken är en äganderätt
Tomten var till salu i 228 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna