Gå till innehåll
Lagfart

Lägervägen 3

Fritidshus · Färingsö Ricksättra · Ekerö

Lagfart

2 730 000 kr
  • Boarea

    45 m²

  • Biarea

    5 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    2 124 m²

  • Byggår

    1965

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 730 000 kr

  • Utropspriset var 2 100 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +630 000 kr (+30%)

  • Såld eller borttagen 2025-05-17

  • Lagfart utfärdades 2025-06-09

  • Slutpriset per kvadratmeter var 60 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-05-17:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 597 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 21 dagar