Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Karta
Till salu

Vedhamnsvägen 19

Fritidshus · Vedhamn · Värmdö

Utropspris

6 500 000 kr
  • Boarea

    112 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    6 166 m²

  • Byggår

    1954

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 413 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 58 000 kr/m²

  • Bostaden har 1370 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar