Gå till innehåll
HusmanHagberg
Karta
Till salu

Lupinvägen 5

Fritidshus · Hässelmara · Värmdö

Utropspris

2 995 000 kr
  • Boarea

    70 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    4 549 m²

  • Byggår

    1950

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 145 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 42 800 kr/m²

  • Bostaden har 681 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 17 dagar