Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Kärleksstigen 17

Villa · Kolvik · Värmdö

Lagfart

10 250 000 kr
  • Boarea

    180 m²

  • Biarea

    43 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 266 m²

  • Byggår

    2003

  • Balkong
  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 10 250 000 kr

  • Utropspriset var 9 950 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +300 000 kr (+3%)

  • Såld eller borttagen 2025-04-24

  • Lagfart utfärdades 2025-06-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 56 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-04-24:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 492 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 7 dagar