Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Ljungvägen 23

Villa · Snapptuna · Vallentuna

Lagfart

5 900 000 kr
  • Boarea

    102 m²

  • Biarea

    93 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 160 m²

  • Byggår

    1968

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 900 000 kr

  • Utropspriset var 5 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -95 000 kr (-1,6%)

  • Såld eller borttagen 2025-01-28

  • Lagfart utfärdades 2025-05-28

  • Slutpriset per kvadratmeter var 57 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-01-28:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 244 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 58 dagar