1 / 59
Fårhagsvägen 10
Fritidshus · Lervik · ÖsteråkerUtropspris
20 000 000 kr
- Boarea
148 m²
- Rum
5 rum
- Tomtarea
3 670 m²
Det här fritidshuset är en äganderätt
Utropspriset per kvadratmeter är 135 100 kr/m²
Bostaden har 3590 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 46 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons