Gå till innehåll
Sjönära Fastigheter
Karta
Till salu

Västra vägen 32

Fritidshus · Fåglarö · Österåker

Utropspris

4 975 000 kr
  • Boarea

    79 m²

  • Biarea

    8 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    3 155 m²

  • Byggår

    1968

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 63 000 kr/m²

  • Bostaden har 43 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar