1 / 5
Mjöfjärden 605
Fritidshus · LuleåUtropspris
1 095 000 kr
- Boarea
60 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
1 774 m²
- Byggår
1968
Det här fritidshuset är en äganderätt
Utropspriset per kvadratmeter är 18 300 kr/m²
Bostaden har 98 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 0 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons