Gå till innehåll
Till salu

Lövöudden 190

Fritidshus · Kroklandet · Umeå

Utropspris

1 975 000 kr
  • Boarea

    54 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    1 900 m²

  • Byggår

    1957

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 710 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 36 600 kr/m²

  • Bostaden har 95 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar