Gå till innehåll
Lagfart

Trolltjärnsvägen 13

Villa · Bergnäset · Luleå

Lagfart

4 495 000 kr
  • Boarea

    106 m²

  • Biarea

    133 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    732 m²

  • Byggår

    1969

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 495 000 kr

  • Utropspriset var 4 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2025-03-28

  • Lagfart utfärdades 2025-06-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 42 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-03-28:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 276 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 15 dagar