1 / 32
Ingeröd 505
Fritidshus · Härnäset · LysekilUtropspris
2 975 000 kr
- Boarea
64 m²
- Biarea
43 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
3 386 m²
- Byggår
1965
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 430 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 46 500 kr/m²
Bostaden har 1588 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 28 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons