Gå till innehåll
Lysekilsmäklarna
Karta
Till salu

Vinbräckavägen 4

Fritidshus · Holländaröd · Lysekil

Utropspris

1 750 000 kr
  • Boarea

    65 m²

  • Biarea

    12 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    600 m²

  • Byggår

    1909

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 208 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 26 900 kr/m²

  • Bostaden har 408 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 1 dag